Diskuze

Máte-li nějaký dotaz či podnět, neváhejte využít tuto diskusi.

7 komentářů u „Diskuze“

 1. Náš Region, nový starosta bez dokumentů, díl třetí
  Staré zastupitelstvo nedodalo seznam zaplacených poplatků za napojení na vodovod…K tomu pouze dodávám, že zákon o vodovodech a kanalizacích č. 274/2001sb. Nezná poplatek za napojení na vodovod tzv. Přípojné, které bylo v roce 2009 vybíráno v obci Sluhy. Kolik bylo vybráno a kam se ty peníze poděli seraději ani neptám.

  1. Dobrý den pane Poledno,

   škola ani obec proti zpřístupnění hřiště nic nemá, ale má to jeden háček. Musí se jmenovat správce, který za provoz a pořádek na hřišti bude odpovědný a bude vybírat poplatky, které budou zpětně transparentně využity ve prospěch školy a školního hřiště samotného. Nechat hřiště otevřené bez dozoru asi v dnešní době nepůjde.

   S pozdravem

   Robert Bednárik

  2. Já jsem pro. Myslím, že obzvláště v létě by večerní fotbálky/nohejbaly nebyly k zahození. A škole by to přineslo peníze navíc. Ale z vlastní zkušenosti vím, že bez správce to nepůjde. :( Jinak rád nabídnu jednoduchý rezervační systém, který jsem kdysi dělal pro správu hřiště ve Kbelích, jestli by to pomohlo.

    1. Já si myslím, že v technickém řešení problém nebude. Spíš jde o to, že takový správce tam musí jednou za čas zajít, podívat se jestli je vše ok, zda-li nejsou např. potrhané sítě, zničené vybavení, zda-li se tam někdo nepotuluje, atd… Je to klasická nevděčná práce, kterou nikdo neocení a když funguje správně, tak si ji nikdo ani nevšimne. A samozřejmě je to on, kdo je v průšvihu, když někomu spadne na hlavu špatně utažená deska basketbalového koše.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Aktuální informace z obce Sluhy

© Obec Sluhy 2020